Chtěla bych se s vámi podělit o velmi zvláštní osobní zážitek – uvědomění – poznatek – teorii – koncept – stav bytí a vizi a týká se to toku času, jeho přirozenosti – a tím ladnosti plynutí a též většího ukotvení s proudem života.

Podle mě se v tom skrývá hodně. Alespoň mě to k mému poznatku stále vrací, až jsem se rozhodla o něj s vámi podělit. Možná to pro někoho je či bude jednou důležité.

O co jde.

Měla jsem vizi, vhled, bylo to velmi skutečné. Cítila jsem, že správné vnímání toku času je, znázorněno na hodinovém ciferníku, jinak. A jde jiným směrem, než máme.

Ukážu to na obrázku. Co jsem viděla jsem si pro sebe tenkrát takto zakreslila:

Tady je vidět, jak nyní plyne čas na hodinách, začíná od jedničky vpravo nahoře a jde dolů.

A pak jsem nakreslila ten druhý ciferník, kde jednička se posunula na místo osmičky a odtud začíná téct, nejdříve dolů, uzemní se, nabere čerstvou energii od Země a pak stoupá nahoru. Tak jako nám přibývá energie po kvalitním spánku, a ráno se probouzíme čilí a svěží, plní energie, zdraví, krásní a zářící..

Když se podíváte na ty dva ciferníky, tak, jak jsem je spontánně nakreslila, můj vhled do této věci: na první pohled je vidět rozdíl v pocitu, který z nich je sympatičtější.

A tím je to jasné. Toto je přirozená, autentická volba.

Navíc všimněte si, že u druhého ciferníku jsou dvě spirály, den má tady pro člověka opravdu plných 24 hodin, nic neschází, vše jde hladce a plynule svým vlastním tempem až do 24. hodiny.

Ano, i dnes používáme v digitálním čase počítání do 23:59, jenže tento digitální čas má 24 hodin pouze pro UI (!!), pro nás lidi, v naší mysli, pouze kopíruje běžný klasický hodinkový formát. Takže i když je 16:30, každý ví nebo se potřebuje dopracovat k tomu, že je vlastně  ve skutečnosti „jenom půl 5“. Je to dobře vidět na prvním ciferníku, nemělo smysl dávat tam tu další řadu čísel.

Oproti tomu zobrazení čísel/číslic na druhém ciferníku jaksi přirozeně využívá splynutí s proudem života, Boha, a tak má k dispozici celých 24 hodin, opět – zcela přirozeně.

V tomto nastavení, pokud bychom se narodili do takového světa, žili bychom naprosto v souznění s veškerenstvem, ale i sami se sebou. Protože bychom byli posilněni samotným Zdrojem, všimněte si že tato spirála, vlastně ano, dvě spirály, stoupají nahoru.

Takto vnímaný tok času přináší harmonický vývoj, který je navíc nekonečný. Alespoň to z toho vnímám já.

Zatímco z nového ciferníku cítím nekonečné plynutí, svobodu a podporu,

ze starého jde jakoby smutek, zmar, deprese, nešťastnost, konečnost, úpadek, smrt, prázdnota, nebo taky „ať už to mám za sebou“..

A byť je to asi dost odvážná teorie, mně se nějak vryla pod kůži, sama pro sebe už takto čas vnímám, i když samozřejmě nosím své klasické hodinky. Teda nosila jsem až donedávna. Pak se mi rozbil pásek a zavřely se hodinářství, pak došla i baterka a já nějak nemám chuť si kupovat nové..

Moc nedoporučuji, pokud vám je víc než 10, pokoušet se přinést si tento čas do života jaksi lehkovážně, pokud s tím nejste dokonale v souladu. Mozek by to mohl nepobrat, protože jinak by to bylo něco jako kvantový skok ve vědomí – a to není pouťová záležitost „pro všechny“ mon ami.. Opravdu by se vám mohlo mentálně přitížit, takže opatrně!

Na druhou stranu, pokud s tím souzníte, tak to jistě něco znamená.

Řeknu vám ještě, co z mého prostředí podporuje tuto Vizi Nového času.

Je to karta archanděla Metatrona z Archandělských karet.

Na této kartě Metatron nemá svoji známou „kostku“, ale něco jako rámec plynutí času ve vesmírném prostoru, pro nás symbolizovaných zodiakem. Na kartě je zachycena poloha hvězdy zodiaku Býka – vlevo dole, vpravo pak Lva, nahoře vpravo je znamení Štíra a vlevo nahoře je znamení Vodnáře.

Všimněte si, že u Metatrona začíná „pouť hvězdného času“ dole vlevo, jde doprava za znamením Lva, potom stoupá nahoru ke Štíru a končí někde na druhé straně, za Vodnářem v Rybách..

Nejsem autorem této karty, proto ji nebudu dál analyzovat, není to minimálně předmětem tohoto článku.

Ale to, co tam pro mě zarezonovalo, byl onen počátek, směr a tok. A jak potvrzuje i tato Metatronova symbolika, právě takto jde o nekonečný proud, tam není nikde vidět ani cítit konec, naopak. Vnímám to jako naši možnou cestu k Nekonečnu.

Totéž, ale z druhé strany, vnímám u nového ciferníku u „jedničky“, jak se přesunula na jiné místo, jak se dostala do jiné polohy, jiné atmosféry a okolí, je tady víc při zemi, a tedy i mnohem jistější na rozjezd do „času nového Dne“. Že třetí hodina ranní, respektive celá ta zvláštní hodina mezi druhou a třetí, na novém, chce se mi už říct pravdivém ciferníku, jde dolů až je úplně nejníže, je tam úplně cítit nějaká hrana, ona hranice mezi světy. Asi bych to mohla rozebírat dál, ale to možná připravím článek samostatně.

Upřímně, moc ráda bych se narodila do takového času a zažila to..

Protože mám pocit, že současný stav, tak jak nám před očima ubývá čas na našich hodinkách, asi to dělá ten směr zprava do leva., že nás to obírá o energii. Když chcete něco otevřít a vypustit, např.  otevřít kohoutek a pustit vodu, je to tímto směrem, tudy to odtíká. Náš tok času nás možná obírá o životní energii!

A je opravdu jedno, jestli pozorujete tok času na klasickém ciferníku, nebo digitálkách, jde o to, že vás to tak naučili „číst klasický ciferník“, to dělá vaše mysl , takto to ví a je to.

Což se asi dostáváme k tomu, že je to program  – a ten lze různě ošéfovat, že…

uvidíme, třeba se to stane, třeba kdyby nás bylo víc…? No, kdyby to někoho z vás bytostně oslovilo, dejte mi prosím vědět, bude mi potěšením potkat takto spřízněnou duši 🙂 Děkuji za přečtení.

Mějte skvělé dny.

Zdraví všechny Renata Sabi