V rámci vědomého snění lze absolvovat různé „výlety“.

Jedním z takových zážitků, který chci sdílet, byla pro mě nezapomenutelná „návštěva“ jedné z podrovin kolektivního (ne)vědomí. Řekla bych, že se jednalo o rozhraní mezi osobní a kolektivní rovinou této nevědomé části kolektivního vědomí, kam mi bylo umožněno ve snovém těle vstoupit.

Tento sen bohužel nelze sdílet celý, jako příběh, jako ostatní sny. Toto bylo víc než sen. Podobně jako tomu bylo u vyprávění  snu „Na lodi“, ve kterém jsem navštívila svět vědomí 6D, tedy směr nahoru, tady to bylo podobné, akorát na protichůdnou stranu, hluboko dolů.

Nicméně lze se podělit o některé fragmenty z tohoto Podsvěta, tak jak si je „pamatuji“.

Mé vědomí tyto věci, jako je slaňování do nižších světů, zřejmě dobře zná z mé osobní šamanské „minulosti“ v některém z minulých vtělení, věděla jsem přesně, co dělám. Stejně tak to má můj partner, se kterým jsme se na tento snový výlet společně vydali.

Ještě dodávám, jak i jiné zdroje potvrzují, že „čas“ v těchto jiných sférách vědomí plyne odlišným tempem, než v naší fyzické rovině, a to většinou mnohem rychleji. Takže to, co v naší realitě teprve nastane, v Posvětech již proběhlo nebo se právě děje.

R.

***

A že nejsem jediná, kdo ví o čem při slaňování do jiných světů jde, dokládám tento úryvek:

Zlaňovanie sa do hlbín prastarých tajomstiev. Napriek všetkých pochybovačom, pochybnostiam a nedôvere v prebiehajúci proces sa to jednoducho deje. Zlaňovanie je o svetoch svetla vývojove zaznamenaných v našej pamäti. Je o svetoch s ktorými má len čisto racionálne, pragmatické myslenie, uvažovanie tak veľký problém.“ viz článek zde:

https://www.otvoroci.com/blog/ilona-palusova-fewa-infokod-2992017

23.5.2019