Tento Sen pro mě obsahoval několik zvláštností.
Začal tím, že jsem nejdřív znala jeho název,
tedy „Setkání s nejkrásnějším mužem světa“
a teprve pak se mi odezdál sen.

Samotný sen měl vlastně jen pár záběrů. Vše se odehrálo poměrně rychle. Druhý den, po probuzení, jsem se však „dozvěděla“ ještě několik doplňujících informací, které mi poskládaly celý příběh.
Ten sen se navíc odehrává v budoucnosti,
takže je možné, že to vlastně vůbec nebyl sen 🙂

Já a můj partner jsme byli tou dobou „na cestách po celém světě“. Udělali jsme si zrovna krátkou zastávku v jednom z velkoměst a ubytovali jsme se v jednom z místních hotelových mrakodrapů.
Přízemí a několik spodních pater hotelu bylo zabraných pro komerční účely. V přízemí měla svůj stánek i jedna známá televizní společnost. Měla zde non-stop vysílací koutek, kam si také zvala různé hosty a návštěvníky na interview.

Ten den byla na pořadu i návštěva a rozhovor s mužem, kterého „mainstream“ shledal velice zajímavým. Sice mu to nikdo nevěřil, ale říkalo se, že je mu už 258 let.
Nevím jak to, ale moje informace o něm byla taková,
že ve skutečnosti jim tam ještě jedna číslice chybí, tedy že je mu doopravdy 1258 let!

Když nadešel čas rozhovoru, šla jsem pro mého muže, aby se s ním také seznámil.
Trochu nerad, ale šel. Já jsem o něm totiž prohlašovala,
že pro mě je to ten  Nejkrásnější muž světa.

Už když jsme scházeli dolů, posledních pár schodů do přízemí, pocítila jsem jeho obrovské energetické pole. Musela jsem se zastavit.
Rozhovor s ním už probíhal.
„To je on?“ zeptal se můj partner, „vypadá docela normálně“.
Bylo vidět, že mi tím říká, že to je o.k., a že jsem přeháněla s tím nejkrásnějším mužem.

Rozhovor se odehrával v sedě, oba, on i moderátorka seděli na vysokých barových židlích bez opěradel. On měl, dle mého, velice zvláštní oblečení. Něco jako pléd, ale evidentně z ne zcela obvyklého materiálu. Viděla jsem, že celý ten chumel látky se na něm samovolně vlní, lehce nadnášen. Usoudila jsem, že má okolo sebe pole jako jeho vlastní tekutý** vesmír, dimenze vyšší než 10D.  Když jsem si toto uvědomila, věděla jsem, že už nepůjdu dál. Zůstali jsme tedy stát někde v půlce na těch schodech. Celé interview přenášely samozřejmě obří televizní obrazovky všude kolem, takže my jsme viděli dobře vše.

Televizní newsroom se nacházel hned u vchodu hotelu, v jednom z rohů. Tato vstupní část byla celá prosklená a to až do celé výšky mrakodrapu, jako věž, odhadem tak 50 pater. Byla zde i okna a některá byla dokonce otevřená, pochopitelně s čidly proti nepříznivému počasí a tak podobně. My jsme ale zrovna měli krásný slunečný den.

Nevím, zda se mi podaří popsat toho muže a jeho krásu. Měl dlouhé, bílé vlasy, místy spletené do copánků. Byl vysoký přes 2 metry a měl výrazný obličej. Jeho pléd měl jemné vzory v barvě zelené, tyrkysové, tmavěmodré, karmínové, žluté a pískové. Na sobě měl dál úzké  kalhoty ve smetanové barvě.

 Jak jsem se zastavila na těch schodech, on si toho i na tu dálku hned všimnul.
Přestal mluvit a zadíval se na mě. Naše oči se potkaly, chvíli jsme na sebe zírali.. Jeho charisma mne obklopilo jako  „rodič své dítě“. Usmáli jsme se na sebe.. a on vzápětí udělal něco, na co tam nebyl nikdo připraven. Uprostřed natáčeného rozhovoru vstal, opustil ten televizní kiosek a jakoby pro něj neplatila vůbec gravitace začal lehce šplhat po prosklené hotelové věži, až se dostal k jednomu z otevřených oken. A vylétnul jím ven!

Lidi co tam byli vůbec nechápali, co se to děje, co to je.
Kdosi měl venku kameru a tak jsme i my mohli dál sledovat, jak Muž vzlétnul nad hotel, udělal kolem dokola několik obrátek a pak vzlétnul ještě výš, až nadobro zmizel v oblacích, prostě odletěl.

Mně zbyl jen ten jeho „poslední úsměv na rtech“ a dokonalý, nezapomenutelný zážitek = setkání s nejkrásnějším mužem světa a jeho nadpozemskostí, které jsem byla, ve snu v budoucnosti, očitým svědkem. 🙂

R.


** Tón tekutosti umožňuje plynout, vyvíjet se a mít schopnost měnit se a manévrovat tak, jak pravda bytosti požaduje.

Tekutost obsahuje pohyb bez ohledu na okolnosti, spolu s touhou udržet vibraci tekutosti nebo pohybu, která postrkuje směrem k evoluci.

Tekutost  se obtáčí kolem pravdy, aby zajistila energii pro pohyb a jasnost tak, jak ji pravda vytváří a spolupracuje s ní na vývoji stvoření.

Viz Symboly světelného jazyka

 

27.12.2017