Zlomené srdce, které do srdeční čakry přináší zkušenost bolesti, se může zaktivovat za nesčetných okolností, jako jsou malá zklamání až po velké ztráty všech forem. I když vaše současné prožitky a situace mají svůj důvod, význam a schopnost vás něčemu naučit, hlavním účelem je růst, rozšíření a poskytnutí svobody vaší schopnosti milovat. Máte schopnost milovat za hranice všeho, co si vůbec dokážete představit a přesto můžete uvíznout v určité kapacitě možného sdílení lásky s ostatními i se sebou.

„Dnes snadno a bez námahy rozšiřuji svou kapacitu lásky – být jí, dávat ji a přijímat ji.“

„Umožňuji své srdeční čakře snadno se rozšiřovat.  Nechť mnou dnes protéká láska Stvořitele.“

Toto jsou dvě afirmace, které vám mohou pomáhat obzvláště, když si je pro sebe řeknete ráno po probuzení a dáte si tím záměr pro svůj den. Když se objeví ve vaší realitě okamžik nějaké výzvy, můžete si také připomenout jednu z těchto afirmací.

Prociťujte lásku, která provází váš dech, je to jakoby se vaše srdce stalo vašimi plícemi.. Je to tak jednoduché cvičení a přesto tak hluboké svou možností rozšířit srdeční čakru, přitáhnout více lásky od vaší duše a od Stvořitele  – jak do srdeční čakry, tak do vaší reality a snadno z nich odstranit nepotřebné energie, iluze a strachy. Tak jsou vaše zdraví, trvalý pocit pohody a rozvoj srdeční čakry neustále tímto jednoduchým cvičením podporovány. Zjistíte, že ve své realitě prožíváte méně náročné situace, díky hlubšímu zaměření na podstatu srdeční čakry a kapacitu lásky. Opakováním afirmace podle vlastního výběru při tomto cvičení umocníte tento prožitek.

‚Miluji se.‘
‚Přijímám svou lásku.‘
‚Jsem podporován(a) a milován(a).‘
‚Láska naplňuje mé bytí.‘
‚Jsem k sobě vždy láskyplná/ý.‘
‚Láska je má skutečnost a pravda.‘
‚Léčím se svou láskou.‘
‚Láska mě vyživuje a naplňuje.‘

 ‚Já jsem láska‘.

Je jednoduché dát sám sobě bezpodmínečnou lásku a snadná cvičení mají velký vliv a přesto je někdy těžké tuto jednoduchost přijmout, protože se nezdá dost „odpracovaná“ nebo že nemůže přinést hodnotnou odměnu.

Láska je  jednoduchost a tak hojnou odměnu sklidíte jednoduchými cvičeními.

Více o léčení srdce a srdeční čakry v poselství Archanděla Michaela

http://transformace.info/index.php?option=com_content&view=article&id=1416:aa-michael&catid=37:pijata-vnitni-ce