„Kdo se chce osvobodit z vlivů démonů, musí udělat všechno proto, aby očistil tělo, mysl, emoce. Nelze dosáhnout Krista, odmítá-li člověk etické způsoby života a pokud si nevybere Boží zákony jako autoritu ve svém životě, nemůže vyhnat démony ze svého domu. “ Gloria Magenta

Začnu znova navázáním na pořad Příznaků transformace na You Tube z 25.ledna 2021 s panem Miroslavem Zelenkou.

Mnoho dotazů posluchačů se týkalo tématu přisedlíků. V tomto oboru jsou informace pana Zelenky a jeho zkušenosti opravdu základním informačním pramenem. Na jeho webu najdete o této problematice mnoho dalších informací, včetně skvělé meditace právě na zbavení se přisedĺíka nebo přisedlíků, protože není vzácné, že na člověku jsou dva i více takových entit.

Tyto entity se nacházejí ve 4. dimenzi a žijí mimo čas na rozsáhlých astrálních pláních. Aby si přisedly k člověku, stačí někdy poměrně málo – například abnormální tělesná námaha a vyčerpání, oslabení v nemoci či po nějakém traumatu, psychika v negativním módu,

alkoholici mají většinou své stálé vlastní, stejně tak uživatelé drog, pokud je dostávají do stavu „stoned“ a bývá zde také navíc napojení na egregor nějaké větší entity, pocházející buď z dané drogy nebo na démonické bytosti, kterým pak člověk nevědomky slouží.

..no a co je tutovka pro každého, to jsou strachové záležitosti všeho druhu, pokud je jim člověk vystaven delší dobu aneb co jen hlava vymyslí.. neboť kam dávám pozornost, to si tvořím.

Když se pak stane, že si takového člověka vyhlídne páreček přisedlíků, kteří dál odsávají zbytky životní energie, ten člověk může velice rychle začít slábnout, až upadne do nemoci a stává se tudíž bez-mocným. Situace se potom většinou jenom dál zhoršuje, jelikož vlastní světlo člověka, světlo jeho duše už je přílš slabé, aby si dokázal sám pomoci. To už je situace tzv. za 5 minut 12.

Bohužel mám pocit, že počet takto postižených lidí v posledních měsících hodně narostl. Dávám si to do souvislosti s nekončící mediálně-sociální masáží a psychologickým strachem, který do lidí programují média. Musíme vzít v potaz, že takovým vlivům a tlakům neumí čelit každý, protože je to něco nového a má to jistý záměr, ve kterém ti neprobuzení se stávají spolehlivým snadným soustem. A my bychom k tomu neměli být lhostejní, protože je škoda každého dobrého člověka, co upadne do temnoty… může to být maminka vašeho kamaráda, třeba.. ( viz Impulz od Féwy dole).

Ale, nic není náhoda a nikomu se nedějí věci bez příčiny a tak i v případě přisedlíků věřím, že tato temnota má probudit, skrze jistý diskomfort a žité utrpení, právě ty, kteří se mohou a mají obrátit, směrem k větší čistotě, bdělosti, pravdivosti a pokoře ve svém životě.. A taky k Bohu 😇 a jeho Všeobsažnosti, ve které i tyto entity mají svou existenci.. aneb jak říkal Ježíš – v Domě mého Otce je mnoho pokojů.

Proto nemá smysl panikařit ani pokud jde o přisedlíky, astrální parazity či jiné vetřelce. Pokud jsou pouze přisátí či přisedlí, jsou odstranitelní třeba i svépomocí, a to již zmíňovanou meditací na stránkách pana Zelenky.

Co rozhodně má smysl je pravidelná duševní hygiena a práce na sobě, ve smyslu udržení svého vědomí co možná nejdéle, a ideálně konstantně, ve vyšších vibracích. Vyšší vibrace jsou všechny pozitivní stavy mysli od spokojenosti nahoru, přičemž nejvýše vibruje uvědomění, svoboda, láska, radost, vděčnost.

Nejrychlejší způsob, jak si lze téměř okamžitě zvýšit své vibrace ať jsou jakkoli nízko, je hluboké vědomé dýchání. Osobně doporučuji naučit se Wim Hofovu dýchací metodu a praktikovat ji aspoň 1-2× denně.

Nezapomínejte na uzemnění, obzvlášť za Vodnáře 😘 třeba jak popisuji zde http://www.exmity.cz/uzemneni-ii/

Jakékoliv očistné texty, prohlášení, modlitby a mantry jsou velikým pomocníkem. Na webu exmity je takových nástrojů několik v rubrice Semínka PROměn http://www.exmity.cz/category/seminka-promen/ .

O očistném okuřování, šamanském způsobu očisty fyzického těla a jemněhmotných těl chystám připravit samostatný článek.

Velmi důležité je postarat se o dostatečný přísun hořčíku, jelikož jediný silnější emocionální prožitek spotřebuje denní potřebu hořčíku v těle. Jeho nedostatek má silný vliv na schopnost bytí v přítomném okamžiku, zkráceně řečeno 😉

Na konec bych ráda s radostí dodala, že zjišťování přítomnosti cizích entit v biopoli člověka je součástí mé nové nabídky služeb v rámci kompletní Senzibilní diagnostiky http://www.exmity.cz/category/senzibilni-diagnostika/, kterou jsem se rozhodla poskytovat těm, kteří o to budou mít zájem.

Přeji všem štastné a zářivé dny plné nových, osvobozujících příležitostí.

Zdraví Renata Sabi

Pokud se Vám článek líbil, můžete mě pozvat symbolicky na kávičku nebo tak něco 🧩 díky

https://www.buymeacoffee.com/exmityRaJ

*****

podobné plodí podobné:

„Impulz: …… pre dobro ľudí je dôležité si uvedomiť pravdu, že prostredníctvom ne – dobrých /ne – ľudských/ vlastností a ich prejavov sú ľudia ťahaní dole – do nízkych vibrácií. Alebo sú v týchto vibráciach vyššie spomenutým držaní. Tým je Človek od Človeka oddelený /oddeľovaný/. Ľudskou podstatou je energia vzájomnosti, súdržnosti, súznenia. Sme nositelia vzájomne prejavovaného dobra, Lásky, krásna.“

citace z webu www.otvoroci.com z 26.1.2021