Sen začíná tak, že

jdu po dvorku našeho domu. Vše se zdá potemnělé, obloha je zatažená, ale Slunce tam někde je. Vypadá to, jakoby měla přijít bouřka, jakoby to byla předzvěst čehosi, co se stane. Doma jsem jenom já a moje žena.

Procházím se dvorem a periferním viděním zahlédnu cosi na jednom místě.Jdu k tomu blíž. Je to něco jako lom světla, fatamorgána a z jistého úhlu pohledu lze vidět dokonce dovnitř, skrz něj. Stále jasněji vidím, že to je prostup někam jinam, do jiné reality. Okolo prostupu je zlatavý třpytící se rám či okraj. Opatrně nahlížím dovnitř. Je mi jasné, že to je časová trhlina a to, co je za ní, že se nachází v jiném prostoru a čase. Jediné, co mi není jasné, je důvod, proč tu je, co dělá u nás na dvoře.

Jsem zvědavý a chci vědět, co se tam skrývá za informace. Vhlédnu tedy do té chvějící se, světélkující časové sféry a pomalu jí celý prostupuji, až se ocitám Tam Jinde, na druhé straně. Jsem Tam na širé pláni, téměř beze stromů, vidím jen nízké keře. A taky vidím  jakoby kulatý indiánský stan z pevné látky přímo před mým zrakem. Pro jistotu jsem se ještě rychle ohlédl za sebe, zda časová brána drží na svém místě.., ano, uviděl jsem dvůr a náš domek.  Já jsem byl tady, na pláni, co vypadala jako step, nebo planiny v Irsku. Tak sychravé a nevlídné tam  bylo i počasí.

Najednou se odněkud objevila mladá žena, krásná, s tmavými vlasy a zvláštními, asi indiánskými rysy ve tváři. Jak mě spatřila, ihned se ke mně hrnula. Byla oblečená velmi jednoduše a já byl ve formě šatů z 21. století. To ji trochu zarazilo, prohlížela si mě.. ale neodradilo ji to. Komunikace mezi námi probíhala spontánně, neverbálně, telepaticky. Říkala mi, že jsem její vyvolený, že na mě čekala už, kdy se objevím. Že ví od Velkého Ducha, že moje cesta tudy povede. Vzala mě za ruku a vedla mě do svého stanu. Tam mi ukazovala, jak žije, co všechno tam má a jak skvělé je její živobytí. Začala mne líbat a já věděl, že mi tím říká, že ona žije pro mě. Uvědomil jsem si, že ten, na kterého čeká já nejsem a prosil jsem ji, ať mne následuje, že jí vysvětlím, jak to se mnou je. Došli jsme k časové trhlině a já jí ukázal moji realitu za ní, kde moje žena zrovna v tu chvíli šla po dvoře. Dívka to celé v údivu sledovala, až pochopila, že já patřím tam, ne k ní.

Ano, bylo jí to jasné, přesto mne nechtěla pustit od sebe. Na chvíli se ale zabrala do svého přemýšlení, dumala o tom všem a já jsem využil příležitosti. Prošel jsem sférou nazpět. Dívka za mnou jít nemohla, za mnou se z její strany prostup ihned uzavřel.

Šel jsem za mojí ženou, s tím, že jí musím něco ukázat, něco co musí vidět.

Stáli jsme u trhliny, která se naším vědomím pro nás ještě víc rozšířila. Jako z okna jsme mohli pozorovat, co se děje Tam Jinde. Na druhé straně ubíhal čas mnohem rychleji. Zatímco u nás uběhlo sotva pár hodin, tam brzy uplynuly celé dny.

Dívka na druhé straně žila dál svým životem. Nějakou dobu mě hledala, kam jsem zmizel. Když nastal „třetí den“ najednou se, ze směru zpoza mě, objevil na druhé straně obrazu jakýsi mladý muž. Vypadal jako lovec. Měl velmi silné paže a vytrvalé nohy, delší blond vlasy a světlou pleť. Na sobě měl jen dlouhou koženou vestu, svázanou v pase. Procházel nezaujatě kolem stanu indiánské dívky a už už chtěl jít dál po své cestě. Ona ho však spatřila a ihned v něm poznala toho, na kterého čekala, že tudy půjde . Jakmile se ti dva uviděli, věděli, že patří k sobě. Ona ho poté pozvala do svého stanu, jako před pár dny mě. A dál už nic nevíme 🙂

Co však jsme věděli oba, já i moje žena, jako jejich pozorovatelé, že jsme to my dva, Tam na druhé straně, akorát ve velmi, velmi dávné době. Oba nás z této události zaplavila známá vlna štěstí a radosti z našeho setkání, že jsme opět spolu, tehdy i v této době. Ještě dlouho do noci jsme si o tomto zážitku spolu vyprávěli.. V ten den se pro nás otevřela nejen časová sféra, díky volání Duše, prostupující časem a prostorem, ale i další stupeň naší lásky, dotýkající se Nebes.

J.


Autorem textu je Renata Sabi. Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dál kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, výhradně bude-li  uvedena tato poznámka, včetně funkčních odkazů na stránky http://www.exmity.cz/

21.9.2017