EMS = electrical muscle stimulation

Říkají, že je to fittness 21. století.  Chceme se s vámi podělit o naši osobní zkušenost s tímto cvičením, protože jsme pochopili, že o rizicích, které tato metoda skýtá, možná nemají tušení ani cvičící, ani ti co jej provozují.

Než jsme se pro EMS rozhodli, samozřejmě jsme si vyhledali dostupné informace, články a zkušenosti. Kupodivu jich není nijak mnoho na to, jak skvělé výsledky hlásají studia,  která EMS nabízejí. Ale vyloženě negativní zkušenosti jsme nenašli, tak jsme do toho šli s tím, že si to dokážeme vyhodnotit sami.

Na úvodní 50-ti minutovou seznamovací lekci se jako první přihlásil Jiří. Protože nastavovací procedury a informační úvod zabraly většinu času, samotné cvičení s připojenými stimulátory na těle (břicho, prsní svaly, zádové svaly, ruce, nohy) trvalo jen 12 minut a to v intenzitě, kterou si on sám zvolil. Běžná cvičební lekce pak trvá 20 minut intenzivního cvičení, kdy se jede v režimu 4 sekundy elektrické stimulace + 4 sekundy uvolnění.

Jiří to vše zvládl v pohodě, dá se říct, že byl i příjemně překvapený a tak jsme čekali, co se bude dál dít, jak se svaly budou ozývat a jak se bude cítit. Jde totiž o poměrně velkou svalovou zátěž, srovnatelnou s pravidelným cvičením v posilovně, několikrát týdně. Proto se na EMS cvičení může chodit jen 1x za týden na 20 minut, což je také prezentováno jako jeden z hlavních benefitů této metody.

Ano, zatížené svalové skupiny se postupně ozývaly, jak se očekávalo. Ovšem už druhý den jsem si na Jiřím všimla, že se s ním něco děje, že tak docela není ve své kůži. Vypadal bledě, unaveně, byl jakoby vysátý. Pokládali jsme to nejdříve za výsledek té zátěže. Ale Jiřího stav se ani další den nijak nelepšil, naopak se mi zdál ještě víc zesláblý. Tady musím podotknout, že ohledně fyzické zátěže je Jirka zvyklý na opravdu nadprůměrné výkony.

Nejdříve si ještě dělal legraci a říkal – počkej, až si to sama vyzkoušíš. Moje úvodní lekce byla naplánovaná o týden později.

V dalších dnech se u něj ale už očividně začal projevovat deficit vitální životní energie a Jiří šel dolů vibračně i psychicky. Nejen že měl špatnou náladu, dá se říct, že postupně upadal do velké psychické nepohody až depresí. Zpočátku jsme si to celé nedali do souvislosti, ale v pátek večer (Jiří to absolvoval v pondělí) jsem se najednou intuitivně rozhodla, že tu moji lekci EMS zruším. Přestože jsem racionálně nevěděla proč, nějak jsem cítila, že mi na tom EMS přece jen něco vadí, akorát jsem nevěděla co.

Když jsem to pak řekla Jirkovi, odvětil – “ já ti řeknu, co ti na tom vadí. Ty elektrické impulzy totiž dělají díry do aury.“

V tom mi to došlo, no jasně! A to je přesně to, co se také stalo mému partnerovi. Po pouhých 12 minutách intenzivních elektrických výbojů do 95% tělesného svalstva bylo Jiřího přirozené lidské biopole – aura – proděravělá jako cedník. Důsledkem čehož došlo k úniku jeho vitální energie, k napadení jeho energetických těl a dalšímu odebírání životní energie a síly, tím pak ke snížení vibrací, rozhození čakerního systému a k celkovému úpadku jeho osobnosti.

Po tomto uvědomění bylo jasné, že my dva už na EMS cvičení nikdy nepůjdeme a i Jiři zrušil svoji příští rezervaci.

Ξ

Naši zkušenost a poznatky zde sdílíme proto, abychom předali pro někoho tuto zásadní informaci, kterou možná podvědomě o této metodě hledal, ale kterou se zřejmě oficiálně nikde nedozví.  Protože podle nás si člověk může zadělat i na vážné problémy, byť by mu posílily všechny svaly.  Ty elektrické impulzy jdou totiž do velké hloubky a ono poškození éterických těl se tak děje v několika vrstvách najednou. Rozhodně toto nedoporučujeme lidem, kteří jsou vnímaví na energie, kteří jsou citliví, probuzení a kteří jsou vibračně výš, než jejich většinové okolí.  To o takové jedince má zájem temná sféra. A proděravělou auru bohužel hned tak něco neopraví.

Bude trvat nějaký čas a bude to stát další energii uvést tělo a jeho éterické obaly zpět do rovnováhy a přitom dál čelit důsledkům tohoto aurického poškození.

Chápeme, že lidé, kteří žijí pouze ve 3D matrixovém světě takové věci budou pokládat za nesmysly. Dá se říct, paradoxně, že jich se to, o čem zde píšeme, týkat nemusí, že oni nic „negativního“ s největší pravděpodobností ani nepocítí. Člověka, který chodí např. pravidelně do hospody jeho stavy „po tom“ taky nijak netrápí. Naše varování se spíše týká těch, kteří ví, o čem jsou čakry, jak působí aurické zabezpečení, že existují entity jako astrální paraziti, jak na člověka působí frekvence různé vlnové délky a jak to celé spolu souvisí z pohledu energií a zdraví/nemoci. I kdyby to mělo pomoci jen jednomu člověku předejít zbytečným duše – duchovním komplikacím, budeme rádi.

Renata a Jiří


Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dál kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, výhradně bude-li  uvedena tato poznámka, včetně funkčních odkazů na stránky

http://www.exmity.cz/

22.6.2019