Jsem vedena sdílet s vámi poselství archanděla Gabriela.

Protože jenom Láska je skutečná a jedině na lásce založené činy jsou pravdou, kterou nic nepřekoná, sdílím s vámi velmi jednoduchý a přitom mocný způsob, jak pomoci sobě i druhým.

V popředí všeho, co tvoří naše životy takové, jaké jsou, jsou vztahy. Nejde přitom pouze o vztahy tzv. aktivní, ale také ty, jež momentálně možná ani vztahy nejsou. Vztahy fungují totiž i na rovinách nefyzických kontaktů. Mnohdy však právě tyto neviditelné a zdánlivě se v realitě nijak či momentálně neprojevující, bývají pro duši člověka jistými aspekty zatěžující.

Způsob, kterým lze působit i na tyto vztahy, je v rovině mentální. Obzvláště v této době, kdy vstupuje Merkur, planeta mysli, do znamení Panny, jež je zaměřeno a silné právě v oblasti čištění, úklidu, se všemi možnými detaily a jemnými nuancemi, je čas vhodný i na mentální úklid ve vztazích na všech úrovních. Použít ho však můžete samozřejmě kdykoliv.

Bůh je mou silou  nám všem tímto připomíná archanděl Gabriel.. a tak v první řadě je zde obrácení k Bohu o pomoc s touto záležitostí. A prostředkem proto, je psaní. Dá se to nazvat Dopisy. Podobnou myšlenkovo-emocionální terapii jsem zde již jednou popisovala v příspěvku   Citopisy. I těchto návodů lze zde využít.

Psaní vztahových dopisů lze však povýšit ještě dál. Léčit je totiž potřeba všechny možné vztahové situace. S rodinou a jejími jednotlivými zástupci. S dětmi či spolupracovníky v práci. S kýmkoliv tzv. bývalým. Když se otevřete svému vlastnímu vyléčení, skrze boží sílu v nás jdou uzdravit úplně všechny vztahy. Máte-li víru a čistý záměr je úspěch zaručený.

A protože nikdo z nás nezná ani dne ani hodiny, není proč váhat a třeba to aspoň zkusit.

Jakmile vyjádříte psanou formou co máte s daným člověkem na srdci, dochází skrze mentální rovinu, skrze vyšší já k působení. Toto působení je jemněhmotné. O to však efektivnější. Sílu a moc slov nelze popřít, viz také můj příspěvek  Pozornost + pozorovatel aneb „o pokusu se třemi květami“.

Tyto dopisy, byť jsou velmi osobní, by neměl nikdo jiný číst. Nenáleží ani ve fyzické rovině adresátovi. Tady jde o jiné působení, v rovině duší. A o naši duši jde především. Vyléčíte-li duši, budete uzdravováni i fyzicky.
Nezapomeňte nikdy, že láska je jedinou Skutečností, která v pravdě tvoří.

Pusťte se směle do psaní. Nejdříve se však spojte s Bohem, se Zdrojem, který je za vším. On ví vždy nejlépe co dělat a jak, on vám bude nejlepší inspirací a pomocníkem při této osobní terapii. S důvěrou se můžete obrátit také k archandělovi Gabrielovi, pomůže vám se správnou formulací toho, co chcete sdělit.

A pak napište vše, co vám leží na srdci.
Potom si dopis několikrát přečtěte, aby se ukotvil skrze mysl a vaše tělo do této reality, spojujete tím nebe se zemí.
A pro tuto chvíli jste hotovi. Není třeba cokoliv jiného činit. Ale udělejte, čím jste dál inspirováni. Je docela možné, že náhle přijde nápad, který jste dosud nerealizovali. Váš dopis však bohatě stačí, aby bylo zahájeno léčení.
V Bohu se nic neztratí. Bůh je vším. Buďte si tedy jisti, že vaše slova se dostávají právě teď k jejich adresátovi – a že působí.

Jen ještě poznámka: věnujte vždy kus vašeho sdělení projevení vděčnosti. To posílí váš záměr a urychlí proces hojení. Vlny vysokých vibrací dopadajících právě teď na Zemi jsou zárukou, že všechny na lásce založené projevy mají prioritu neodkladného vyřízení.

Pomozte sobě i druhým a věnujte se s láskou a odvahou svému nitru. Pomůžete tak i planetě Zemi způsobem, který ji posílí.

Děkuji vám za čtení.


R.