Iluze.. Žijeme v ní, ať už si to uvědomujeme či ne.

Je součástí tohoto Světa, který plynule přechází na novou úroveň  ~ Nové Země. Dokonce je základnou, ze které se probouzíme – někteří ano, někdo to nepocítí, dokud naposled nevydechne.

Iluze je však také nástrojem mistrů-alchymistů pro vytvoření něčeho, co neexistuje. Nyní jsme v této super-pozici všichni, kdo se právě teď a tady nacházíme. Víte přece, že už i místní vědci potvrdili na svých pokusech, že skutečnost, kterou nepozorujeme tj. které se aktivně neúčastníme svým vědomím, není. Že je to Pozorovatel, kdo vytváří děj, který se děje, doslova „uprostřed Iluze“.

Iluze má totiž vibraci, která integruje a zároveň zpřístupňuje „cokoliv chcete“.

A tak, prosím, sněte.

Sněte svět, který jste cítili, že existuje, když jste byli ještě „malí lidé“. Najděte v sobě tu hluboce zapomenutou vlnu pocitů, že víte, jaké to je, když věříte, zcela samozřejmě, že vše je správně, dokonalé a celistvé, klidné a pohádkové.

Tam, v tom dětském srdci, tam to je ukryté – a je jedno, kolik vám teď je.. Vaše vnitřní Dítě nikdy nezestárne. Poklad je Váš.

Využijte své síly a vůle pro vzkříšení Nevinnosti na této planetě, ona to potřebuje. Využijte moc Iluze pro zrození Světa, po kterém z celé Duše toužíte.

Kupodivu stačí velmi málo čistých duší pro transformaci kolektivního vývoje. Co když jste Jedním z těch, kterým patří nová mistrovská čepice?

S úsměvem zdravím spřízněné, Renata


Věci už nemohou zůstávat stejné ani stejný vzorec pro řízení paradigma. Nastal čas na změnu a změna musí být orientována pro nejvyšší dobro lidstva (ne korporací), tzn. vizualizovat a snít novou budoucnost pro všechny.

Manik, Posvátný mayský kalendář


Iluze je integrační vibrace tvořící touhy, která se vztahuje ke skupinovému tvoření. Iluze spřádá vizi jako možnost a vytváří cesty vzájemného působení k vytvoření společné reality.

Tón iluze je dominantním tónem pro stvoření vytvořené celkem, tak jak iluze hledá expanzi, jak zůstat v pohybu, otevírající se všem výrazům Zdroje.

viz Symboly světelného jazyka


Děkujeme za sdílení na www.otvoroci.com

https://www.otvoroci.com/blog/iluze-a-nova-zeme