Něco se změnilo. Něco se začalo odvíjet jiným, novým projevováním se skrze bytí.

Ξ

Z pondělka na úterý 8. – 9.1.2018 jsem měla další výrazný cestovatelský sen. Tento sen se musel odezdát mnoha dalším lidem, jelikož jsme tam byli celá skupinka spolu-cestujících.  Později jsem se dozvěděla, že právě od 9. ledna na Zemi proudí plné, nekorigované spektrum fotonových dávek energií, které bude gradovat letos v březnu.

Oproti prvnímu kontaktnímu snu (viz  příspěvek/sen „Na lodi“) se tentokrát „cestovalo autobusem a letadlem“.  V autobuse nás bylo odhadem kolem dvacítky lidí. Každý jsme tam byl „sám za sebe“, neprobíhaly mezi námi žádné rozhovory. Měli jsme však vnitřně hodně společného. Například kousek ode mně seděl muž, co si procvičoval svoji angličtinu přeříkávám jisté pasáže z jisté knížky, v anglickém originálu, kterou jsem si pro ty samé účely před mnoha lety vybrala i já a dodnes ji používám.

Cesta to byla dlouhá. „Oficiálně“ nám řekli, že „poletíme do Kanady“, což je, jak známo z reality, nějakých 9-10 hodin letu přes oceán.

Ale už i „cesta na letiště“, tím autobusem, trvala enormně dlouho, prý kvůli „objížďkám“. Z dlouhé chvíle jsem se rozhodla aspoň „prohlídnout si řidiče“. Byl to světlovlasý mladík v černém svetru a za volantem stál/řídil jako by to byl super rychlý vodní člun. Nějakou chvíli jsem ho pozorovala, ale on ani nehnul brvou. Nedalo mi to a zeptala jsem se ho, jak to může všecko tak stíhat? Doslova jsme letěli prostorem. A on, aniž by se na mě podíval, mi začal vyjmenovávat vše, co jsme právě minuli a to včetně detailů, kterých by si normálně člověk nevšiml, ani kdyby stál přímo před tím. U lidí, které jsme míjeli, znal i jejich myšlenky a pocity, vše co právě prožívají i v souvislostech. Když domluvil, řekla jsem jen AHA 🙂  a šla jsem si zase sednout na své místo.

Z letadla si vybavuji už jenom „úvodní instruktáž se záchrannými vestami“, která „nebyla dokončena“. V ten moment se zřejmě již naši učitelé prozradili, když toho nechali s tím, že to je stejně „jen takové divadýlko“.

Druhý den, po návratu, jsem u sebe ihned zaznamenala kvalitativní změnu nastavení mého vnímání, ale těžko se to popisuje „jak“.

Pocity, které teď niterně vyvstávají, jsou opravdu zajímavé, zároveň důvěrně známé, takové bezstarostné, lehoučké, radostné z nitra, až božské.

Později během dne mi pak přišla informace, že jsme byli „na školení“, možná přeškolení, kvůli tomu, co nově přichází na Zemi. Již jsem o tom četla některá poselství. Rozhodně to souvisí se Sluncem a úrovní vysokovibračních energií dopadajících na Zemi, od teď již bez korekcí.

„Central Sun – Certain Son“

Mně z toho vychází –  a skutečně to tak cítím – že prostě PŘICHÁZÍ  NEJVYŠŠÍ – SUPREME.

R.

 


Doplněno 26.1.2018:

Pole, v ktorom sa začíname objavovať /do ktorého vstupujeme/ informuje o príchode Najvyššieho /vysoko – frekvenčné energie/. Akým spôsobom tento potenciál pomenujeme je na nás. Či Zdroj…. Stvoriteľa….. kozmickú energiu, atď. – viac menej nie je podstatné. Dôležité je AKO jeho energiu vnímame. Či podliehame pravidlám hry rôznych náboženských kruhov – alebo ju vidíme v skutočnej podobe. Ako Lásku, ktorá neubližuje a ktorá všetkým a všetkému pomáha svojou všade – prítomnosťou. Sme deti Boha /Stvoriteľa najvyššieho/. Uvedomenie si tejto reálnej skutočnosti stačí k odstráneniu akéhokoľvek seba – deštruujúceho strachu, ktorý bol do ľudskej mysľe vimpregnovaný. „

https://www.otvoroci.com/blog/ilona-palusova-fewa-informacie-2612018


Apukhe 27.1. 2018

„Prečo tento odkaz dnes vám posielam? Lebo odteraz vibrácie, energie, ktoré k vám prichádzajú do vašej slnečnej sústavy z centrálneho slnka oveľa častejšie budú ako skoky vyššie nie desaťnásobku, sto, tisíc, milióny násobkov, ale ešte vyššie čísla budú. Onedlho zistíte že tie nuly budú narastať stále viac a viac. Práve preto buďte pozorovateľmi svojho prítomného okamihu bytia, aby ste sa dokázali splynúť úplne s týmito vibráciami.“

https://www.otvoroci.com/blog/aktualna-sprava-od-otca

11.1.2018