Milovaní,

nastává velká příležitost k obratu. Společně můžete dosáhnout průlomu, který přinese na tuto planetu vítězství Světla a Lásky a posune vše, co zde existuje do kosmické roviny diamantového světla.

Diamantové světlo je nejsilnějším světlem, jaké existuje. Je vyzařováno přímo z kosmického centrálního Slunce, ze samotného srdce Stvořitele. Je nejvyšším zdrojem, tím, co stvořilo vesmíry vesmírů. Je vaším domovem, zdrojovou substancí nejvyšší oktávy.

Možná jste z jiných zdrojů zachytili výzvu, která vás vyzývá ke kolektivní meditaci 21.1.2019 v čase zatmění Měsíce. Pro tento čas budou také soustředěné Síly Světla ke koncentrovanému působení na planetu Zemi, aby pozvedli vibrace na novou úroveň Světla, podpořené pulsem ze Srdce Stvořitele, z centrálního kosmického Slunce.

Prosím, připojte se k tomuto záměru. My všichni nebeští průvodci transformace, skupiny sil Světla a bojovníci míru podpoříme lidskou skupinu v jejím záměru konečně přinést na Zemi tolik Světla, aby veškerá zbývající temnota byla poražena a na Zemi zavládl mír.

Diamantové světlo prosvítí veškerou temnotu, jakéhokoliv řádu.  V čase zatmění Měsíce 21.1. bude velmi příznivá konstelace pro tuto iniciaci.

Žádám tímto všechny pracovníky Světla, aby se připojili, byť jen svým záměrem nebo v meditaci podpořit tuto událost přicházející pro Zemi ze Srdce Stvořitele. Spojte se s Ním, propojte se s námi. Společně dokážeme zázrak, který Zemi osvobodí.

Nalaďte se na Srdce Stvořitele, na kosmické centrální Slunce a přitáhněte ho svým vědomím k bodu teď a tady, diamantové světlo pak vykoná svoji práci.

Děkujeme, milovaní bratři a sestry, jsme s vámi v tomto úsilí.

Ať se tak stane!

Archanděl Michael

Pontis et Oila, 24.12.2018


„Všem nám přeji, aby se karta v roce 2019 konečně obrátila a nejpozději 21. ledna 2019 podpořeno naší další společnou meditací NÁVRAT SVĚTLA v 6:11 ráno se SVĚTLO skutečně a trvale vrátilo na tuto krásnou Zemi, do našich krásných zemí a do srdcí všech bytostí, které na planetární osvobození čekají, už příliš, příliš dlouho!“

Matěj, web Bod zlomu, 31.12.18


Synchronicity dodávají:
Spájame sa s podstatou hviezdnych tvorcov, ktorí nepotrebujú žiaden manuál. Ich frekvencia je diamantová a zdobí portál, do ktorého sme včera pred polnocou začali vstupovať :).
Vstupujeme na diamantové časové línie 🙂
Féwa, 6.1.19, www.otvoroci.com

 


PRÁVE SA ZAČÍNA DIAŤ, ŽE SA ZEM STÁVA DIAMANTOM. ČORAZ INTENZÍVNEJŠIE ….. ČORAZ VIAC…..
Féwa, 4.2.19, www.otvoroci.com

  Diamantový věk a jeho projevy https://www.cestyksobe.cz/diamantovy-vek-a-jeho-projevy/29826

27.12.2018