Milovaná,

toto poselství je především pro Tebe, ale samozřejmě ho můžeš sdílet s ostatními.

Já jsem Ariel a mým jménem je také „Lev Boží“. Lví srdce, majestátnost, odvaha a osobní mistrovství jsou atributy, které ztělesňuji a které právě teď sesílám na Tebe, aby se právě ony staly tvojí součástí a vedly tě ke změně, kterou z duše voláš.

Jsi stejně jako mnoho bojovníků Světla v této době jemně postrkována svou Duší na novou fázi svého života. To, co cítíš a po čem toužíš je kreativní služba Bohu, která by tě naplňovala a přitom ti dala svobodu. A právě teď, s blížící se Lví bránou 8.8. je ideální čas nechat se vést a umožnit tvému Svatému Duchu převzít vedení nad tvým životem.

Jak to udělat? Samozřejmě se to bez tvé iniciativy neobejde. Je důležité být k sobě upřímný a zcela vědomě se odpojit od všech rušivých vlivů. Dovol si jenom být, jenom sám-sama se sebou. Napojit se na Přítomnost a nic přitom neočekávat. Tvoje Duše čeká na toto nastavení.

Zapomeň na čas, ten neexistuje. V tomto kontextu máš „nekonečný čas“ plně k dispozici. Vždyť víš, že jakmile jsi v napojení na božské, žádný čas nevnímáš. Nenech ego zasahovat do těchto procesů, stejně nic nevymyslí(š). Až se pustíš všeho, to, co je tvé, přijde k tobě samo, protože „musí“.

Neohlížej se na nikoho a na nic, buď jenom svá, buď sama sebou. K tomu využij veškerý potenciál dnešního, každého dne, každého = tohoto okamžiku. Věř, že si tento stav „pamatuješ“, když jsi byla dítě. Děti to znají, jak být sám sebou a tvořit sami ze sebe. A takový stav bytí už na tebe čeká, protože v podstatě je tvou součástí. „Buď odvážná a stůj si za tím, čemu věříš.“ Ze srdce nech tryskat svoji krásnou Jedinečnost, ať naplní tvé dny.

Nelam si hlavu s nějakou svou nedokonalostí, nic takového neexistuje. Je snad semínko nedokonalé, protože není ještě stromem? Věčný rozvoj je cílem tvé, každé duše. Proto jsi teď tady a píšeš toto poselství..

Zavolej mne kdykoliv, ale v tyto dny, prosycené božskou lví energií, může být má pomoc opravdu zásadní.

Na všechny teď budou působit silné transformační energie a již nebude možné „jít proti sobě“. Proto je moudřejší „jít naproti“ a umožnit změny, které se chystají.

Vše bude dobré.

Zůstaň si na blízku a podej ruku svému Vyššímu Já, které se touží skrze Tebe ukotvit na Zemi, do hmoty.

Posílám ti slunečné pozdravy a energii, která tě připraví pro dny příští.

V lásce tvůj přítel Lev, pamatuješ si? 🙂

Archanděl Ariel

 

Pontis et Oila, 1.8.2019, 20:20