Drazí, milovaní,

v tomto poselství bych se rád zmínil o důležitém předělu, který absolvujete všichni bez výjimky.  V době přenosu této zprávy zbývá jen několik hodin do úplňku 27.7. Až tuto zprávu budete číst, budete mít tento zvláštní den a noc již za sebou. Působení následného zatmění Luny však potrvá mnohem déle, přičemž následky pro některé z vás budou mít dopad takříkajíc doživotní.

Takové dny někdy musí přijít. Téměř celoplanetární působnost vám však již napovídá, že nejde jen o vás, o vaše příběhy osobní. Přesto, že skrze právě ty osobní příběhy se Posun odehrává. Jde o posun, o velice výrazný pohyb vpřed, uskutečněný ve vašich nitrech.

Jistě jste mnozí četli výklady astrologů, co astrologicky 27.7. přináší a rozkrývá. Celé letošní léto jakoby vás přelaďovalo na jiné frekvence a způsoby vnímání sebe, vašeho okolí, vašich životů, planety.

Já chci poukázat na jeden fenomén, který se aktivoval okolo tohoto data v životech některých partnerských dvojic. Toto zatmění si totiž nejvíce „posvítilo“ na mužskou energii; na ty věci a okolnosti, které možná vůbec nikdo neměl v plánu prozradit, v životech mužů -partnerů, aby mohlo dojít k probuzení jejich vnitřní ženy.

Božské ženství bezvýhradně přijímá co jí božské mužství dává.

A tak mnohé ženské Bohyně mohly uvidět to, co dosud bylo pečlivě skryto u jejich drahé polovičky.

Vyšší Já probouzejících se mužů ale nemělo jinou cestu, než tímto temným lunárním údolím projít – a nezastavit se – a čelit vlastní nejzranitelnější části sebe samých.

Pro tentokrát ženy zůstaly v pozicích posluchače či pozorovatele, protože to, co slyšely „nebyl jejich Příběh“. Světlo, které díky Bohu a Bohyni v těchto ženách již dlící, zůstalo pouhým osvětlením, hluboce intimním osvícením dané přítomnosti. Jako ten zvláštně zabarvený Měsíc nad jejich hlavami.

Pro mnoho dvojic byla/je připravena taková událost – a zkouška, kterou měli/mají projít.

  • Je ta žena opravdu milující (mě) bezvýhradně, že jí mohu svěřit svůj hřích? Nebo mě potrestá jako ty všechny před ní?
  • Mám jí otevřít svoji 13. komnatu a ukázat jí všechny ty artefakty, nezhroutí se jen při náznaku takových věcí, jež (já) také obsahuji?
  • Jak bych se kdy mohl cítit svobodný, nemoci se doopravdy osvobodit od své minulosti?
  • A je moje nefalešná, čirá upřímnost problémem nebo ctností?

..a konečně: jsem já hoden této Ženy?

Takové a jim podobné otázky se přemítaly v nitru mužů toho dne a noci..

..a naproti nim byly jejich partnerky, přítelkyně a ženy, přičemž mnohé z nich jejich intuice několik dní předem varovala před blížící se zlomovou situací, aby se na ni připravily a nenechaly se zlomit tím, co přichází. Takovým ženám jsme my, z andělské sféry, výrazně pomáhali energeticky ustát tyto přechodové momenty. Určitě by totiž mnohé z nich potvrdily, že měly již za to, že vším důležitým a zásadním si už dávno prošly, že vše opakovaně mnohokrát vyčistily a zharmonizovaly.

Doufáme, že po tomto dni už pochopí všichni, že vzestup je posun ve spirále a v podstatě nikdy nekončí. To jen každou další prožitou integrací (jak nahoře tak dole a nově také „do šířky“) rozšiřujete kapacitu svého vnímání v těle člověka. A s každou další etapou ucítíte víc, ale zároveň vaše osobní já se bude zdát „menší“..  Pomalu ale jistě tak směřujete do Jedno-Ty.

Dvojice, které úspěšně projdou těmito testy lásky, budou odměněny tak, že se to nedá popsat slovy.

Buďte zdrávi,

zdraví vás archanděl Sandalfon, ochránce kalichu Svatého grálu a oznamovatel skutečného probuzení.

 

Pontis et Oila, 26.7. 2018